Kunst & beeldentuin

Het contact met regionale kunstenaars bracht Gerard en Corrie ertoe een beeldentuin en expositieruimten te realiseren. Na aankoop van 5.000 m2 grond werd er begonnen met de aanleg van een exacte replica van de Koningstuin van Paleis Het Loo.

Omdat diverse kunstwerken geen buitenopstelling konden verdragen is er in het museum een expositie  van onder andere bijzonder houtsnijwerk van Jan Simonis te zien. Ook zijn er kunstwerken van steen, brons, glas en hout ondergebracht in de speciale expositieruimte in de beeldentuin, het Kunstpaviljoen. In dit paviljoen is ook het mechanische uurwerk van de St. Bavokerk van Raamsdonk ondergebracht. Dit uurwerk was als verloren beschouwd, maar door de conservators van Landgoed Het Broeck weer in ere hersteld en tentoongesteld.

Onderdeel van het Landgoed is ook het “Adriaan Brouwers park” waar de bijzondere collectie  moderne, roestvrij stalen beelden van Adriaan Brouwers is te bezichtigen.